FOOD

It's time to give that kitchen a zero-waste makeover :)

200 products
  • Organic Red Wine Vinegar
    Regular price
    $0.38
    Sale price
    $0.38
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Organic Short Grain Brown Rice
    Regular price
    $0.22
    Sale price
    $0.22
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Organic Pecans
    Regular price
    $1.42
    Sale price
    $1.42
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Organic Nutritional Yeast
    Regular price
    $2.54
    Sale price
    $2.54
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Crystallized Ginger Cubes
    Regular price
    $0.78
    Sale price
    $0.78
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Organic White Wine Vinegar
    Regular price
    $0.28
    Sale price
    $0.28
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Organic Garbanzo Beans
    Regular price
    $0.21
    Sale price
    $0.21
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Organic Peanuts
    Regular price
    $0.42
    Sale price
    $0.42
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Organic Hemp Seeds
    Regular price
    $1.13
    Sale price
    $1.13
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Organic Pumpkin Seeds
    Regular price
    $0.88
    Sale price
    $0.88
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Organic White Quinoa
    Regular price
    $0.33
    Sale price
    $0.33
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Organic All Purpose Flour
    Regular price
    $0.17
    Sale price
    $0.17
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Organic Green Lentils
    Regular price
    $0.27
    Sale price
    $0.27
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Organic Rice Vinegar
    Regular price
    $0.30
    Sale price
    $0.30
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Organic Roasted & Salted Pistachios
    Regular price
    $1.09
    Sale price
    $1.09
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Organic Coconut Flakes
    Regular price
    $0.48
    Sale price
    $0.48
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Organic Sunflower Seeds
    Regular price
    $0.34
    Sale price
    $0.34
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Organic Raw Cashews
    Regular price
    $0.77
    Sale price
    $0.77
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Organic Brown Sugar
    Regular price
    $0.26
    Sale price
    $0.26
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Organic Cacao Nibs
    Regular price
    $0.88
    Sale price
    $0.88
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Organic Northwest Trail Mix
    Regular price
    $1.39
    Sale price
    $1.39
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Organic Flax Seeds
    Regular price
    $0.23
    Sale price
    $0.23
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Organic Gluten Free Rolled Oats
    Regular price
    $0.33
    Sale price
    $0.33
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Organic Long Grain Brown Rice
    Regular price
    $0.31
    Sale price
    $0.31
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Organic Red Lentils
    Regular price
    $0.33
    Sale price
    $0.33
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Organic Raspberry & Almond Granola
    Vendor
    Sunridge Farms
    Regular price
    $0.52
    Sale price
    $0.52
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Organic Black Beans
    Regular price
    $0.22
    Sale price
    $0.22
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Organic Lion's Mane Mushroom Powder
    Regular price
    $9.92
    Sale price
    $9.92
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Organic Jelly Beans
    Vendor
    Sunridge Farms
    Regular price
    $0.82
    Sale price
    $0.82
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Organic Sushi Rice
    Regular price
    $0.44
    Sale price
    $0.44
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Organic Roasted & Salted Cashews
    Regular price
    $1.04
    Sale price
    $1.04
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Organic Quick Oats
    Regular price
    $0.18
    Sale price
    $0.18
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out